Gazeteler, edilgen yapıdaki (passive voices) cümleler için iyi bir kaynaktır. Fakat önemli olan şudur; Gramer kalıbını da öğrendiğimizde onu kullanarak cümleler yapmalıyız hemen.. Her şeyden öte, hayatımın en güzel hobisi olan dünyayı gezme konusunda çok güzel bilgiler vermiştir. Okuduğun her kitap ile İngilizce dil becerilerin geliştikçe, Charles Dickens, Jane Austen veya Henry James gibi ustaların klasik eserlerini asıl yazıldıkları dil olan İngilizce halleri ile okumaya geçebilirsin. Dil bilgisi Setleri olduğunu çok ama çok rahatlıkla söyleyebilirim. Ya da bizler, Türkçe dil bilgisi kurallarını ne zaman ve nasıl öğrendik? Sadece Semih Uçar değil, internete girdiğin zaman gerçek dil öğretmenlerinden dilin nasıl öğrenileceğiyle alakalı sayısız tavsiye alabilirsin. İngilizce konuşmayı dinleyerek; gözlerinizle değil, kulaklarınızla öğrenin. Kulaklarınızı eğitirseniz, insanlar İngilizce konuştukları zaman otomatik olarak giderek daha iyi anlamaya başlayacaksınız. Tek tek kelimelere odaklanırsanız İngilizceyi hızlı öğrenmek daha zor olur ve akıcı bir konuşmaya da, anlamaya da ulaşamazsınız. Kalıpları duymaya ve anlamaya gayret edin. Bu gramer hatalarını tespit edin ve düzeltmek bir iki tanesini seçip düzeltmek için özellikle çalışın. İngilizce düşünmeye çalışın. Kendi kendinize konuşun bakırköy ingilizce kursları.

bakirköy ingilizce kursu

Kelime ezberleyin; Sınavlara girmeden önce kelime ezberlemeye çalışın. Uygun fiyatlı ve Kurumsal altyapı ile hazırlanmış eğitim seti sizlere İngilizce alt yapısı açısından birçok kelime öğrenme okuma. Fikirler size uygun gelmese de dinleyerek ve duyarak daha fazla kelime öğreneceksiniz. Onlar ilkokula kadar gramer kurallarını çalışmadan, sadece tekrar tekrar doğru gramer kullanımlarını dinleyerek öğrenirler. Tıpkı çocukların anadillerini öğrendikleri gibi, İngilizceyi dinleyerek öğrenmek, doğal olarak İngilizce gramer öğrenmek için en iyi yoldur. İyi gramer bilmek gerekir mi? Yani önce işin kurallarını bilmek gerekir. Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız. İngilizce öğretmeninize dersi tekrar edebilmek için kayıt edip edemeyeceğiniz sorun. Böylece tercüme etmek yerine İngilizce düşünmeye başlayacaksınız. Türkçeden İngilizceye tercüme yapmayın. Ben önce bir dili, sonra diğer dili okuyarak paragraf paragraf kelimeleri çıkarır, nasıl kullanıldıklarını öğrenmeye çalışırdım. Ama deneyebilirsiniz. İngilizce öğrenmenin bir başka kısa yolu da farklı yazılan fakat aynı okunan kelimeleri öğrenmektir. Kulaklarınızı bildiğiniz kelimeleri dinleyip yakalamak üzere eğitin. Kulaklarınızı eğitmek sizin ‘büyük resmi’ görmenizi sağlayacaktır: İngilizceyi anlamak.

bakirköy ingilizce kurslari

Dünyada beş kişiden biri İngilizceyi konuşabiliyor ya da en azından anlayabiliyor. Ben İngilizceyi (yeni) öğreniyorum. Maalesef bu seviyeyi bir daha okumanız gerekiyor” tabii ki kişi de şunu diyecekti “Kardeşim ben neden bir daha aynı şey için zaman ve para harcayayım .. Bugün bir sporcu çalışmayı bırakırsa, yetenekleri hızla azalır. Yabancı bir arkadaş edinmek en iyi bir fikir. Fakat inanınız “ilk başta maliyeti daha fazla gibi görünse dahi” (ki öyle değil) birebir çalışma (eğer iyi bir hocaya düşmüşseniz) neticede çok daha sağlıklı olmakta ve kıyas edilemeyecek kadar iyi netice vermektedir. Böylece, filmde duyduğun her bir sözcüğü, filmin alt yazısında da görecek ve kelimenin nasıl kullanıldığını pratik yaparak öğrenebileceksin. Böylece, dersleri sonradan izleyebiliyorsun. Kendi kendinize ve arkadaşlarınızla aranızda İngilizce konuşma ve diyalog pratikleri yapın. İngilizce kursunda verilen ödevlerinizi yapın. Bu İngilizce Öğretmeni App hızlı İngilizce bazı kavramları anlamak öğretir. İki dilli olmanın (ve hatta sadece başka bir dil üzerinde çalışma sürecenin bile) yaşlandıkça beynini koruyabileceğini ileri süren bazı kanıtlar var. Ana dil İngilizce olanlar farklı aksanlardan İngilizce duymaktan hoşlanırlar. Birçok İngilizce var. İngiliz İngilizcesi, Amerikan İngilizcesi, Güney Afrika İngilizcesi, Avustralya İngilizcesi v.s. Bu şekilde düşünen başkası var mı acaba? Bunlar için genellikle yeterli zamanınız vardır.

Ama İngilizce konuşmak için hem anlatmak istediklerinizi düşünmeye hem de tüm gramer kurallarını düşünmeye yeterli zaman yoktur. Geçmiş zamanlar hakkında, şimdiki zaman, gelecek zaman ve birçok gramer kuralı hakkında düşünürsünüz. İngilizce gramer kurallarını sular seller gibi bildiği halde istediği gibi İngilizce konuşamayanların durumu buna güzel bir örnektir. Hatta ingilizce gramer öğrenmek ingilizce konuşmamızı zorlaştırır diyerek iddiamızı bir adım daha ileri götürebiliriz. Sadece grammar öğrenerek bir seviyeye elbette gelinmez. Murat Kurt-English Grammar Today. Hala gramerde öğrenmeniz gerekenler olduğunu unutmayın. Ama bildiğim tek şey, kendimce yarattığım taktikleri, sizlere tek nefeste anlatarak, ingilizce öğrenmeniz konusunda deneyimlerimi özetlemek. Ama bunun dışında da kurallar mevcuttur. Deyimler ve Atasözlerine iyice ısınmam lazım ama 2 yıl yeter çok iyi için. Kaçırdığınız veya anlamadığınız yerleri tekrar tekrar izlemek sizin için çok faydalı olacaktır. Seviyeni görmek için tıklayınız. En sevdiğin yazarın eserlerini orijinal halleri ile okuyabilecek, filmleri ve televizyon dizilerini alt yazı olmadan İngilizce izleyebilecek ve en favori şarkını dinlerken ona rahatlıkla eşlik edebileceksin.

Hatta alt yazısı da ingilizce olmalı. Demek istediğim sadece bu sete güvenerek ingilizce konuşmayı beklemeyin. Eğer kurs bu kişiye deseydi ki “Siz elementary seviyede konuşmayı öğrenebilmiş değilsiniz henüz .. DOĞAL öğrenme sistemi hedef dili ve kültürünü yaşamızın bir parçası haline getirmek. Zahmetsizce yorulmadan öğrenme beceriniz ne olusa olsun %100 ingilizcenizi geliştrip öğrenmenizi tavsiye ederim. Japonca öğrenmeye nasıl başlanır? Yeni öğrendiğiniz kelimelerdeki heceleri sayın ve vurgunun nerede olduğunu öğrenin. Sınav sonuçlarında kötü olmanız İngilizcenizin kötü olduğunu göstermez. Sadece sınav odaklı çalışmayın. Bu setlerde yayınlanan İngilizce eğitim konuların tamamı seviyelere göre sıralandı. İngilizce eğitim seti Aşağıdaki linkten tıklayarak eğitim setine sahip olabilirsiniz. İngilizce konuşacak birini bulamıyorsanız, İngilizce yazacak birini bulun. Kitaplardan İngilizce öğrenemezsiniz. Araba kullanmak gibi, araba sürmeden araba sürmeyi öğrenemezsiniz. İngilizce kursları işe yarıyor mu? Bu olmazsa kelimeler ne işe yarar ki? İngilizce’de sadece iki cins bulunur, bunlardan biri belirli diğeri ise belirsiz tanımlıktır ve ad durumu da o kadar önemli değildir… İngilizce’yi iyi kullanabilir duruma gelmek inanılmaz derecede kolaydır. Lakin sebebini bilmesem de, araştırmalara göre Türkiye, Avrupa‘da en az ingilizce konuşan 2. ülke olarak biliniyor. Buradaki konulara (içeriklere) göre ve ingilizce seviyene göre, kendine plan çıkarmak çok kolay. INGILIZCE ÖĞRENMEK İSTİYORUM AMA NASIL?

Bakırköy Ingilizce Kursları